Vydejte se prozkoumat nejatraktivnější lokality k protinožcům

KamZaSluncem.cz - nejlepší dovolená pod sluncem

Cairomoon / Pixabay

Azurová voda, tajemný podmořský svět, jedinečné přírodní i historické památky a kulturně bohatá metropole, taková je Austrálie. Nezáleží na tom, zda dáváte přednost aktivním prázdninám, nebo si chcete jen odpočinout a užívat si slunce na pláži. Každý si na tomto kontinentu najde to své a zaručeně si jej zamiluje. Dovolená Austrálie nabízí mnoho možností, jak trávit volný čas.

Je libo průvodce?

Máte obavy, že se nedorozumíte? Žádné strachy, na dovolenou je možné vyrazit s českým delegátem, který zajistí, že váš pobyt proběhne hladce. Služby českého průvodce ocení každý, kdo je s angličtinou na štíru. To a mnohem více nabízí cestovní kancelář Viva Austrálie, jež je zaměřena primárně na tuto destinaci. Díky jejímu zaměření můžete objevovat opravdu všechny australské kouty a krásy. Vybírat je možné z řady různých typů zájezdů. Viva Austrálie si zakládá na tom, aby váš zážitek byl co nejintenzivnější a hlavně nezapomenutelný. Na své si přijdou zejména milovníci výletů a památek, ale také vášniví plavci či potápěči zde najdou vyžití. Pokud chcete překvapit svou milou nebo milého romantickým zájezdem, bude pro vás Austrálie tím pravým ořechovým. Přes den navštívíte vyhlášené architektonické skvosty, ochutnáte místní speciality a večer se necháte unést kouzlem zapadajícího slunce na nejhezčích plážích.

Světové dědictví v Austrálii

Podél pobřeží Queenslandu naleznete 2000 km dlouhý Velký bariérový útes, který ocení především ti, co si libují v potápění. Útes se každoročně zvětšuje a pyšní se velkou druhovou rozmanitostí, která je vyhledávaným lákadlem pro biology a milovníky přírody. Stejně tak tyto nadšence okouzlí unikátní mořský ekosystém nacházející se v Západní Austrálii a nesoucí název Žraločí zátoka. Jestli dáváte přednost horské turistice, neváhejte prozkoumat krajinu Modrých hor 100 km od města Sydney, ve kterém si nemůžete nechat ujít návštěvu světoznámé opery. Nejen to, ale i další památky UNESCO je možné spatřit na vlastní oči. Stačí si jen vybrat ten správný zájezd.

Podobné články

Sdílej