Bulharsko – Carevo

KamZaSluncem.cz - nejlepší dovolená pod sluncem

Hledáte-li klidnější místo, kde byste chtěli strávit dovolenou a kde nenajdete hotel na hotelu, pak jeďte do Careva. Zde je nyní jeden velký komplex a to hotel Apartments Hermes Alexandria Club. Tady se můžete buď ubytovat v apartmánu, anebo si tu můžete stejně jako například Leoš Mareš, koupit jeden apartmán sami pro sebe a užívat ho kdykoliv vás napadne, nebo jej můžete pronajímat. Tento komplex leží přímo u moře. K dispozici jsou vám zde dva velké bazény. Dále je pak zde jídelna, kde si můžete zaplatit polopenzi nebo all inclusive na místě, popřípadě jídlo můžete mít již v ceně zájezdu zahrnuto.

V komplexu apartmánů je bohatý animační program. Zatím jsem nezažila „našlápnutější“ nikde jinde. O animátory se stará CK Alexadria, ale těchto služeb můžete využít i když zde vlastníte apartmán vlastní.

Carevo patří k jednomu z menších městeček v Bulharsku. Pokud sem vyrazíte na více jak týden, tak určitě cestujte, protože okolí hotelu se vám brzy okouká. Kousek odtud je Turecko, kam si můžete vyrazit za nákupy a daleko to není ani do Primorska. Po hlavní promenádě v Carevu se dostanete k nádhernému exotickému přístavu. Promenáda je plná obchodů, restaurací a kaváren, kde můžete nakupovat, najíst se, nebo posedět.

Carevo je vyhlášené tím, že je zde teplejší voda, než ve zbylé části Bulharska. Místo ke koupání je ale třeba si pečlivě vybírat, protože jsou zde místa, kde vás mohou obtěžovat řasy, chaluhy a medúzy. V blízkosti centra jsou ale hned dvě krásné, písčité pláže. Carevo je rybářské městečko s přístavem a krásnými fjordy. Stále více se toto město stává městem lázeňským. Město se skládá ze dvou částí. Vasiliko, což byla původně stará řecká osada a druhá část je dnešní Carevo. K pobavení jsou tu restaurace, diskotéky a noční kluby.

Letiště Burgas je odsud vzdálené asi 1 hodinu a 30 minut.

Zjistili jsme za Vás

  • Po mnoha porovnáních různých nabídek nám vycházejí letenky nejlevněji přes Pelikán.cz
  • Naopak celou dovolenou kompletně pořídíte nejlevněji díky Dovolená.cz, jak jinak. :-)

Podobné články

Sdílej