Bulharsko vám nabídne levnou letní dovolenou se spoustou zážitků v hezkém prostředí

KamZaSluncem.cz - nejlepší dovolená pod sluncem

bulgariaJestliže také patříte mezi ty, kteří se snaží uspořit alespoň nějakou finanční částku, kde se dá, určitě hledáte i možnost zakoupení levné, ale přitom hezké dovolené. V tom případě pro vás máme skvělou zprávu! Dovolenou se vším všudy a přitom ne tak draze pořízenou, prožijete v Bulharsku!

Rodiny s dětmi, zabalte si

Je to skvělé místo pro všechny, kdo během dovolené rádi relaxují, milují vodu, slunečné počasí a sladké nic nedělání. Pro svou cenovou dostupnost i kouzelné prostředí s milou obsluhou je Bulharsko v posledních letech nejvyhledávanější dovolená turistů ze všech koutů světa.

Navštívit můžete kupříkladu Slunečné pobřeží, které patří mezi nejoblíbenější letoviska Bulharska. Velká nabídka hotelových služeb zajišťuje vynikající péči a vybavení vyhovující jak dospělým, tak dětem.

Dospělí zase uvítají pestrou nabídku nealko i alkoholických koktejlů, zajímavých specialit místních barů, vynikající kuchyni a večerní zábavu, budete-li mít zájem.

Dětem se budou líbit krásné, čisté a bezpečné bazénky, animační programy s pohádkami a mnohé další aktivity vymyšlené právě pro ně.

Vynikající je naplánovat dětem více zábavy: pořídit cestovní hry, jako je magnetické Člověče nezlob se, které zvládnou už ve věku 3-4 let, naučné i zábavné herní konzole, elektrické autíčka na dálkové ovládání nebo jiné zajímavé aktivity pro děti, při kterých lépe zvládnou cestování a vyplní chvíle bez programu na dovolené.

Komfortní ubytování pro celou rodinu

Využít můžete různé druhy ubytování. Jmenujme kupříkladu:

  • účelně zařízení dvoulůžkové pokoje s jednou nebo dvěma přistýlkami
  • luxusní dvoulůžkové hotelové pokoje, které mají kvalitní postele, prvotřídní vybavenost  nejmodernější technikou, dokonalým servisem…
  • klasické apartmány a mnohé další

Bulharsko je opět “v kurzu“. Zvolíte-li si tuto zemi jako místo letní dovolené, zaručeně si ji užije celá vaše rodina.