Půjčete si auto z autopůjčovny a cestování na dovolenou i po krásách měst a zemí si budete užívat

KamZaSluncem.cz - nejlepší dovolená pod sluncem

66miniZamyslíme-li se, všechny věkové kategorie přiznávají, že cestování na dovolenou vozem je v mnohém pohodlnější, než cestování jiné. Vyjedete z domu hned ráno, nebo naopak “na noc“, dle vašeho uvážení, uděláte si pauzu tehdy, kdy se vám chce projít, nebo když narazíte na zajímavé místo, krásnou přírodu, cestou se stavíte v městečku vzdáleném od hlavní trasy… Využijte služeb, které autopůjčovny nabízí a staňte se pánem celé své dovolené.

Výhody spojené s půjčením vozu

Při půjčení vozu nemusíte myslet na to, kdy jste s ním byli naposledy v servisu, jestli není potřeba vyměnit olej, co ojetí pneumatik… o to vše se totiž postará autopůjčovna Třebíč. Své vozy pravidelně servisuje a jsou udržovány ve vynikajícím technickém stavu a čistotě. Samozřejmostí je pojištění všech aut.

Spolu s pronajatým vozidlem získáte i dálniční známku pro pohodlnější cestování a poskytováno je i bohaté příslušenství, budete-li mít zájem. Jde kupříkladu o navigaci, přívěsný vozík, nosiče kol, střešní boxy, dětské autosedačky pro případ, že budete cestovat s dětmi… Pokud si pronajmete automobil na více než 15 dnů, přistaví vám ho kdekoli v ČR zdarma!

Prostorné a komfortní osobní i užitkové vozy

K pronájmu jsou určeny nejen rodinné, ekonomické, reprezentativní osobní automobily, ale i užitkové vozy kvalitních značek, jako je BMW, Audi, Škoda, VolksWagen, Opel a jiné. Snadno tak odvezete své výrobky nebo zakoupený materiál kde potřebujete.

Odlétáte? Vyřešte s pomocí autopůjčovny Třebíč cestu na letiště!

Vynikající je i služba autopůjčovny, kdy vás dopraví na letiště i zpět ve vámi požadovaném termínu. Dovezou vás nejen na letiště v Brně, Ostravě a Praze, ale i v Karlových Varech, Vídni či městě Graz.

Pronájem vozů na delší dobu

Využít můžete i dlouhodobý pronájem vozů, který je výhodnější a počas kterého se o vůz autopůjčovna stará. Máte tak automobil se vším všudy bez vaší péče a času stráveném na údržbu.

Pohodlná on-line rezervace

Vyberte si automobil dle vašich představ a rezervujte si jej rychle a jednoduše díky on-line rezervaci. Svou rezervaci nebo dotazy můžete vyřešit i přes telefonický kontakt nebo e-mail.

Chcete-li strávit klidnou a spokojenou rodinnou dovolenou, s autopůjčovnou Třebíč k tomu budete mít dobře “našlápnuto“.