Levné ubytování Kvilda: Dovolená na Šumavě má své kouzlo i v létě

KamZaSluncem.cz - nejlepší dovolená pod sluncem

Na hory se u nás jezdí hlavně v zimní sezoně, kdy jsou v provozu sjezdovky a kdy lze využívat stovky kilometrů běžeckých stop. Své kouzlo však mají i v létě. Dvojnásob to platí o Šumavě, která je v létě doslova nádherná. Kdo z vás o tom pochybuje, ať si tam během letních měsíců zajede. Poznáte, že je tomu skutečně tak. Ubytovat se přitom můžete daleko levněji nežli v zimě. Možnost levného ubytování nabízejí Apartmány Kvilda.

Kvilda je jedním z nejlepších míst pro pobyt na Šumavě

Proč je vhodná pro ubytování Kvilda? Už jen z toho důvodu, že leží v samém srdci Šumavy. Máte to odtud kousek k pramenu Vltavy, do Boubínského pralesa i na mnoho dalších zajímavých míst, kterými se Národní park Šumava může pochlubit.

Obec Kvilda sama o sobě patří k nejkrásnějším v oblasti. Najdete zde historické stavby, tolik typické pro oblast Šumavy. Zároveň je zde i dostatek ubytovacích kapacit. Právě Apartmány Kvilda patří k tomu nejlepšímu a zároveň cenově nejdostupnějšímu typu ubytování.

Apartmány Kvilda jsou perfektním zázemím pro letní i zimní dovolenou

Vybrat si můžete jeden ze 4 apartmánů. Největší z nich pojme až 8 lidí. Jedná se o prostorné apartmány, které jsou kompletně vybavené. Mají vlastní kuchyňku a sociální zařízení, nechybí v nich samozřejmě ani elektronika. Jde o ideální zázemí pro rodiny s dětmi, zajet si sem ale můžete například na několik dnů s přáteli, pokud máte rádi horskou turistiku, výlety na kolech apod.

Více informací o apartmánech na Kvildě najdete ZDE. Je o ně poměrně velký zájem, proto doporučuji příliš neváhat s rezervací, pokud se sem chcete vydat ještě během letošního léta.

Apartmány jsou ale k pronájmu po celý rok, takže je klidně můžete využít i pro zimní dovolenou. Přímo u objektu je menší sjezdovka, pár kilometrů od Kvildy se pak nachází známý lyžařský areál na Zadově, kde je více než 10 km sjezdových tratí různé obtížnosti. V okolí Kvildy pak v zimě najdete i desítky kilometrů tratí pro běžecké lyžování. V létě fungují jako cyklostezky.

Podobné články

Sdílej