Potřebujete ubytování v Českých Budějovicích? Navštivte Penzion u Rudolfa.

KamZaSluncem.cz - nejlepší dovolená pod sluncem

Také už plánujete letní dovolenou, zvažujete prodloužený víkend, kterým chcete překvapit svou partnerku, nebo jedete na služební cestu? Ať už je důvod, kvůli kterému hledáte ubytování České Budějovice jakýkoli, dobrou volbou je, ubytujete-li se v příjemném prostředí, které nabízí Penzion u Rudolfa.

Bohatá nabídka služeb

Tento rodinný penzion se nachází v klidné oblasti parku Stromovka. Přestože je levný, nabídne vám toho skutečně mnoho. Přijedete-li autem, parkovat můžete  zdarma na parkovišti penzionu, za příplatek je vám k dispozici kryté parkování. Sportovci si mohou uschovat kola zdarma do bezpečí garáže.

Každý pokoj disponuje koupelnou s WC, televizí s digitálním příjmem a vysokorychlostním připojením k internetu. V penzionu je i klubový bar s krbem, penzion sauna klub, vířivka a možnost využít regenerační masáže. Je tedy jako stvořený pro zamilované páry, které si chtějí dopřát prodloužený víkendový pobyt i pro všechny, koho v Českých Budějovicích čeká pracovní schůzka, školení, několikadenní kurz.

Stejně dobře splní Penzion u Rudolfa požadavky těch, kteří se v Českých Budějovicích rozhodli strávit delší čas. Centrum města je vzdáleno příjemných 15 min. chůze a nejbližší zastávka MHD pouhé 2 min. chůze. Rozhodnete-li se poznávat historické centrum města, nebo budete-li chtít navštívit Jihočeské muzeum, Jihočeské divadlo nebo jiné zajímavé místa, kterých je ve městě spousta, nebudete unaveni ještě dříve, než se tam dostanete.

Výlety do okolí

Prohlídky a poznávání města můžete prokládat výlety mimo České Budějovice. Od Penzionu u Rudolfa vede stezka dlouhá 13 km podél řeky Vltavy až do Hluboké nad Vltavou. Tam vás uvítá stejnojmenný zámek z 13. století, nebo jeden z největších českých rybníků Bezdrev. Zaujmout vás můžou i dvě obory, jedna na chov černé zvěře, daňků a muflonů a druhá na chov jelenů.

Láká-li vás doba našich předků, nemiňte obec Holašovice. Leží v CHKO Blanský les a je jednou z mála, která zůstala téměř beze změny a má stále tvář typické blatské vsi 19. století. Díky tomu byla zahrnuta do Seznamu kulturního dědictví UNESCO.

Nahlédněte do fotogalerie, která je k dispozici na webových stránkách a rezervujte si pobyt ještě dnes. Rozhodnete-li se pro tento penzion České Budějovice, budete jistě spokojeni.