Čedok a dovolená 2014 znamená spokojenost, příjemné ubytování a jistotu

KamZaSluncem.cz - nejlepší dovolená pod sluncem

Cestovní kancelář Čedok patří mezi stálice cestovních kanceláří nacházejících se v České republice. Čedok a dovolená patří neodmyslitelně ke každému létu. Chcete, aby vaše letošní dovolená byla krásná, pohodová a splnila vaše očekávání? Stačí k tomu jen velmi málo, sáhněte po tom, co v České republice funguje desítky let.

Autor obrázku: Nattu

Čedok patří mezi nejstarší značku české cestovní kanceláře působící na trhu kontinuálně od roku 1920. Zkratku Čedok společnost poprvé použila v roce 1926. Značka je zkratkou názvu společnosti – Československá cestovní a dopravní kancelář. Značka se stala symbolem novátorství a úspěchu.

Čedok dokázal již ve 20. letech založit tradici cestování do Dalmácie. O deset let později, tedy ve 30. letech, si vytváří silnou pozici na domácím cestovním trhu, jako spolehlivý partner pro turisty. Svou pozici Čedok ještě upevňuje. Stává se spolehlivým partnerem pro zahraniční turisty směřující do Československa. Čedok v této době začíná poskytovat i směnárenské služby a prodej všech typů jízdenek.

V roce 1948 dochází ke znárodnění Čedoku. Od roku 1948 až do roku 1989 byl budován jako státní monopol cestovního ruchu. Zásadní obrat nastává ve společnosti v roce 1995. Většinovým vlastníkem se stává společnost Unimex Group. Od této doby začíná úplně nová éra Čedoku. Ta je charakterizovaná přeměnou v moderní cestovní kancelář, která je orientovaná na zákazníka. V roce 2007 dochází ke změně majoritního vlastníka Čedoku. Majoritním akcionářem se stala společnost Odien Group ze Spojených státu.

Čedok nabízí především tuto nabídku dovolených

  • Příjezdovou turistiku
  • Kongresovou a incentivní turistiku
  • Bussinis travel – agendu služebních cest
  • Zahraniční zájezdy
  • Tuzemské zájezdy
  • Dopravní ceniny – jízdenky, letenky
  • Finanční a doplňkové služby
  • Vlastní autokarovou přepravu

Čedok, jako nejstarší cestovní kancelář v České republice si i letos připravila širokou nabídku dovolených. Nabídka je vhodná pro všechny věkové kategorie. Svou vysněnou dovolenou naleznou rodiny s dětmi, mladí lidé, partneři i senioři. Čedok je záruka dobré volby pro odpočinek po celoroční práci.

S Čedokem se můžete vydat na svoji dovolenou autobusem, letecky, ale i vlastní dopravou. Vydat se můžete do všech významných koutů naší planety. Mezi absolutně nejžádanější destinace léta 2014 bude patřit Egypt, Španělsko a Řecko. Ovšem Čedok nemá problém zprostředkovat vám dovolenou, kam jen si budete přát.

Vstříc přáním klientů

Stále více se v minulých letech setkávala cestovní kancelář Čedok s požadavky na pestřejší dovolenou. Letos opět svým klientům vyhoví. V nabídce budou zajímavé a pestré možnosti dovolené. Svou popularitu si udrží i poznávací zájezdy. Nově jsou v nabídce i pobytově – poznávací zájezdy. Tyto zájezdy kombinují klasickou dovolenou u moře s poznáváním krás a historie vybrané destinace.

Čedok vám zprostředkuje dovolenou i do exotických krajin. Pobyty zprostředkovává do destinací Blízkého a Středního východu. Podívat se tak můžete do Dubaje, Spojených arabských emirátů či Saudské Arábie. Můžete navštívit i klasické ráje na zemi – vyberte si letenky směrem Thajsko, Mauricius, Kubu, Mexiko či Srí Lanku.

Letošní dovolenou si můžete objednat přímo na oficiálních stránkách Čedoku. Nabídka je pestrá a budete mít z čeho vybírat!

Zjistili jsme za Vás

  • Po mnoha porovnáních různých nabídek nám vycházejí letenky nejlevněji přes Pelikán.cz
  • Naopak celou dovolenou kompletně pořídíte nejlevněji díky Dovolená.cz, jak jinak. :-)