Štoly a jeskyně Labských pískovců

KamZaSluncem.cz - nejlepší dovolená pod sluncem

Přijeďte se podívat do Ústí nad Labem a přijeďte si užít štoly a Labské pískovce. Nabízí se vám zde labyrint chodeb a ráj štol. Můžete se vydat na cestu do hlubin země.

Zajímá vás, co vše můžete vidět v podzemí? Pak prozkoumejte nádherné a stísňující prostory. Vydejte se na tří hodinovou expedici, sestupte do nitra země. Vyrazit si klidně můžete s celou rodinou či partou přátel, protože je to výlet, který bude zajímat všechny.

Jaké programy jsou vám k dispozici?

Je to program pro dospělé a děti od 15 let, za doprovodu minimálně jednoho z rodičů, či dospělé osoby, individuálně lze domluvit i věk kolem 12 let. Optimální výška a váha je do 190 cm a 100 kilogramů. Návštěvníkem však byl i občan, který měřil 207 centimetrů a vážil 110 kilogramů.

Rozměry člověka však nejsou tak důležité, jako je jeho kondice. Každý z účastníků by měl být alespoň trochu sportovní typ a neměl by mít výrazné zdravotní problémy. Důležité je, aby se uměl přitáhnout za ruce, nebo posunout se po boku.

Přijďte objevit tajuplné hlubiny země, probádejte štoly, jeskyně i plazivky a to v oblasti Labských pískovců. Budete však potřebovat sportovní oblečení a pohodlnou obuv. Před samotným vstupem je nutné se nechat pojistit jednorázovou pojistkou a to především z toho důvodu, že se jedná o adrenalinový zážitek, který je samozřejmě do jisté míry nebezpečný.

V každé expedici může být přítomno 5 – 8 osob. Výjimečně to může být i osob 11. Doba průzkumu trvá přibližně 3 hodiny. Po domluvě lze dle přání dobu průzkumu upravit. Pokud chcete do podzemí, nemusíte čekat, až vám počasí bude přát, ale podívat se sem můžete celoročně.

Velmi dobrý program je to tedy i tehdy, když je venku zima a jsou mrazy. V létě se zas naopak můžete  v podzemí  ochladit, když se nedá na slunci již vydržet. V podzemí nikdy nebudete sami, ale vždy dostanete průvodce. Termín prohlídky je třeba si dopředu zarezervovat.

Zjistili jsme za Vás

  • Po mnoha porovnáních různých nabídek nám vycházejí letenky nejlevněji přes Pelikán.cz
  • Naopak celou dovolenou kompletně pořídíte nejlevněji díky Dovolená.cz, jak jinak. :-)

Podobné články

Sdílej