Zajeďte si do bazénu v Marienbergu

KamZaSluncem.cz - nejlepší dovolená pod sluncem

Chcete si užít spousty dobrodružství? Kdo by se rád nekoupal a nezažíval skvělé chvíle v bazénu, kde je kromě koupání i jiná zábava. V Marienbergu je velké aquacentrum, kde se vám určitě bude líbit.

Bazén je zde krytý a má 4 dráhy, které mají 25 metrů. Při koupání si užijete i vlnobití. Hloubka je v dětském bazénu 0,35 – 0,6 metrů. V bazénku pro miminka je to 0,35 metrů a teplota vody je 34 stupňů.

Nejvíce lákavý je zážitkový bazén s tobogány a klouzačkami. Těšit se můžete na kaskádový bazén a bazén se slanou vodou. Nemusíte jezdit k moři, stačí zajet do Marienbergu. Uvidíte, že se vám tam bude líbi t a pokud máte děti, pak se jim postaráte o dokonalou zábavu.

Kde se aqvapark nachází?

Je kousek od hranic s Českou republikou v hornickém městě Marienberg. Leží na jihu Svobodného státu Saska, 30 km od města Chemnitz. Pokud bydlíte v Podkrušnohoří, tak to do Marienbergu nebudete mít rozhodně daleko.

Kromě koupání si v areálu můžete zahrát kulečník, šipky, či stolní tenis. K dispozici vám pak jsou ještě dvě bowlingové dráhy a jeden minigolf, který má více jak 10 drah. Zajít si můžete také do sauny. Pokud vám vyhládne, tak se můžete najíst a napít v samoobslužné restauraci, kde je velký výběr jídel a nápojů.

Atrakce v podobě skluzavek je k dispozici jak rodinám, tak jednotlivcům. Zábavná kruhová trubicová skluzavka je velmi zajímavá a není tu jen ta. Obrovská skluzavka Crazy River nadchne nejednoho z vás. Sklouznete se na ní po pryžové obruči.

Co se týká sauny, tak můžete navštívit jednu ze tří finských saun, nebo aromatickou saunu, parní saunu, či saunu ve srubech ve venkovním úseku. Otevřeno je zde každý den od 10.00 do 22.00. Pokud chcete zábavu na celý den, tak si zajeďte do Marienbergu a uvidíte, že se vám odsud nebude chtít. Užijte si nevšední zážitky v aquacentru Marienberg.

Zjistili jsme za Vás

  • Po mnoha porovnáních různých nabídek nám vycházejí letenky nejlevněji přes Pelikán.cz
  • Naopak celou dovolenou kompletně pořídíte nejlevněji díky Dovolená.cz, jak jinak. :-)

Podobné články

Sdílej