Soukromé ubytování v Chorvatsku není hřích

KamZaSluncem.cz - nejlepší dovolená pod sluncem

Jakožto novopečená novomanželka, si nové role vskutku plně užívám a to po všech stránkách. Pokud tedy padne řeč na mou svatební cestu s manželem, mohu na ni pět pouze samou chválu a to z toho důvodu, že jsme si pro svůj ničím nerušený odpočinek po hektickém předsvatebním maratonu a samozřejmě i po samotném obřadu, dopřáli luxus a objednali si soukromé ubytování v Chorvatsku, které tak bylo v režii pouze nás dvou. A musím uznat, že to stálo za to.

Chorvatsko levně opravdu sehnat lze!

 

Díky honosné hostině a svatebnímu obřadu, který se odehrál v našem oblíbeném kostele, jsme byli doslova a do písmene finančně velmi vysáti. I proto jsme se snažili sehnat Chorvatsko levně, ale aby návštěva daného letoviska i tak stála za to. A přesně to se nám podařilo a vskutku jsme se nestačili divit, jak levně se dá dovolená v této destinaci pořídit. Kromě jiného jsme se neochudili ani o plnou penzi a množství suvenýrů, které jsme si na našich líbánkách koupili a které nám tak navždy budou připomínat úžasné společně strávené chvíle odpočinku.

Ubytování v soukromí Chorvatsko vskutku umí vykouzlit

 

Z počátku, kdy jsme byli teprve na začátku hledání cesty za naší vytouženou dovolenou, jsme se domnívali, že ubytování v soukromí Chorvatsko nedokáže zařídit a i když nám cestovní agentura bude tvrdit, že soukromí budeme mít, nakonec z něho přeci jen sejde. Opak byl ovšem pravdou. V apartmánu, který měl terasu s výhledem na moře a každý večer samozřejmě i na romantický západ slunce, jsme se cítili opravdu jako na opuštěném ostrově, kde se zastavil čas a vše se točí pouze kolem nás. Apartmány bez hostitelů, jsou tak opravdu úchvatné a po příjezdu do naší domoviny jsme nešetřili chválou na vskutku intimní atmosféru, která nám byla v průběhu pobytu nabídnuta. A až si jednou za pár let budeme chtít třeba odpočinout od našich očekávaných ratolestí, jistě se na toto úchvatné místo vrátíme.

 

Podobné články

Sdílej