Dovolená v Jihomoravském kraji je dechberoucí a plná sluníčka i na podzim!

KamZaSluncem.cz - nejlepší dovolená pod sluncem

Pošmourné podzimní dny vám navrátí radost do duše, když se vydáte na dovolenou či prodloužený víkend na jižní Moravu. Právě toto území patří k oblastem s největším počtem paprsků slunce země. Na každém kroku spatříte divy přírody i historie, ochutnáte kouzlo tradic i lahodné víno a slivovičku.

Jestliže se rozhodnete pro ubytování v České republice, budete spokojení. Jižní Morava je rájem milovníků šperků historie a přírody, lahodného vína a sportovních zážitků. Bezpochyby vás zláká návštěva Moravského krasu a propasti Macocha, romantické procházky po Pálavě, noční život v Brně i nezaměnitelná krajina Moravského Toskánska.

Kam se podívat?

Jakmile vás zaujmou hotely v Jihomoravském kraji, přemístíte se do krajiny hřejivého slunce, nekonečně dlouhých vinic a věčně usměvavých lidí. Vaše kroky povedou do Lednicko-valtického areálu, jehož klenoty jsou právem zapsány na Seznam světového dědictví UNESCO. Vodní radovánky si užijete v Aqualandu Moravia v Pasohlávkách, kde najdete nespočet skluzavek, tobogánů a wellness atrakcí. S dětmi se pobavíte v DinoParku ve Vyškově a uhrane vás také Mikulov se zámkem a Svatým kopečkem. Když navštívíte areál vinných sklepů Plže, budete naprosto spokojení. Nesmí vám uniknout ani krajina Moravského Toskánska poblíž Kyjova, která je jako vystřižená z italských pohlednic.

V Brně to žije!

Útulné hotely v Brně jsou ideálním bodem pro poznání celé metropole. Ihned spatříte majestátní katedrálu sv. Petra a Pavla, kostel sv. Jakuba a upoutá vás i hrad Špilberk s kasematy. Mimochodem prohlídka kasemat je velmi zajímavá a osloví i dětské návštěvníky. Dále pokračujte do kostnice, labyrintu pod Zelným trhem a nechte se unášet krásou vily Tugendhat zapsané na Seznam světového dědictví UNESCO.

Hledáte-li komfortní noclehy na jižní Moravě nebo jinde ve střední a východní Evropě, podívejte se na Hotely a ubytování na Hotely.cz. Z pestré nabídky hoteliérů si jistě vyberete.

Sdílej