Let letadlem si žádá kvalitní kufr. Budete bezstarostní a na dovolenou přivezete vše, co doma zabalíte

KamZaSluncem.cz - nejlepší dovolená pod sluncem

Možná z vlastní zkušenosti, možná z doslechu od známých víte, že s kufry se personál letišť rozhodně nemazlí. Důkazem jsou i zavazadla, která můžeme vídat velmi často při letištním odbavování, kdy je mají jejich majitelé obvázané potravinářskou fólií, staženy různými stahovadly, popruhy a kde čím jiným. To právě oni možná zažili to nepříjemné, co se nejednou stane, že se zavazadlo poškodilo, otevřelo, roztrhlo, prasklo… právě díky nešetrnému zacházení.Samsonite_Uplite_kufr_99D_tyrkysova_2

Jestliže chcete kufr, na který bude spolehnutí a vy do něj budete doma své oblečení a další potřebné věci balit s klidem, zvolte např. kufry značky American Tourister. Získáte zavazadlo, které vám poslouží mnoho let, bude se vám líbit a překvapí vám mnoha zdánlivými maličkostmi.

Malé, větší, nebo největší?

Značka American Tourister nabízí kufry mnoha velikostí a vzhledů. Vyberete si, ať už chcete kabinové zavazadlo, do nějž uložíte vše důležité, nebo zavazadlo střední velikosti, které bez mačkání a stresu, že máte málo místa, pojme vše potřebné? Možná ale očekáváte skutečně velký prostor, protože je vašich věcí na tři týdny fůra. V tom případě je pro vás nejlepší velký kufr, např. Air Force 1 Gradient 111 L.

Bohatý výběr nabízí i kufry March. Navíc si můžete vybrat i textilní provedení, které je lehké a také cenově dostupné pro každého cestovatele.

Nezapomeňte na cestovní doplňky

Aby pro vás nebyla cesta trvající několik hodin nekomfortní, nezapomeňte na záhlavník, batůžek, brašnu na notebook, nebo obal na obuv, do něhož uložíte boty, ve kterých přispěcháte na letiště. Toto vše a mnohé jiné nabízí Samsonite. Vybírat můžete pro dámy i pány, všechny výrobky jsou precizně zhotoveny a poslouží vám po mnoho cest.

Užijte si dovolenou naplno i s přispěním kvalitních kufrů. Přece jen, pokud se vám cestou starý kufr rozbije a věci se vysypou, celou dovolenou to značně poznamená.