Navštivte daleké končiny, poznejte kulturu i historii – vyrazte na exotickou dovolenou!

KamZaSluncem.cz - nejlepší dovolená pod sluncem

Lákají vás daleké země, rádi poznáváte nová místa a jejich kultury? Vydejte se na exotickou dovolenou a nechte se vtáhnout do velkého dobrodružství, které na vás v těchto zemích čeká.

Ta pravá exotika s Redok Travel

Redok Travel je cestovní kancelář, která vám může splnit touhy po dobrodružství. Poskytuje poznávací, pobytové a turistické zájezdy do exotických destinací. Tradice této CK sahá až do roku 1996. Redok Travel je spolehlivou a stabilní společností, která je velmi kladně hodnocena všemi klienty.

Vyrazte na exotickou dovolenou a poznejte všechny nádherné země, jež tato CK nabízí. Navštívit můžete země, jako jsou například Bali, Indie, Thajsko, Srí Lanka, Nepál, Maledivy, Madagaskar, Keňa a mnoho dalších!

Thajsko – země bohatá na kulturu i historii

Představujeme vám Thajsko – jednu z exotických zemí, do které se můžete vydat s cestovní kanceláří Redok Travel. Poznejte krásy této destinace a poznejte novou kulturu!

Velký okruh severním i jižním Thajskem a koupání na Krabi a ostrovech Phi-Phi

Jak již napovídá název, tato dovolená bude stát za to! Poznáte mnoho zákoutí Thajska, prohlédnete si místní historické stavby a nahlédnete do tradičních kmenů Meo a Karen.

Poznejte noční život hlavního města – Bangkoku, navštivte plovoucí trhy a nechte se zlákat krásami přírody.

Na tomto úžasném poznávacím zájezdu nahlédnete do nádherné architektury, objevíte starobylé chrámy bývalých královských sídel v Sukhothai, navštívíte Mramorový chrám a dokonce se můžete vydat na horu Golden Mountain.

Tento poznávací zájezd je opravdu nabitý. Během své dovolené poznáte všechny místní zvyky, celou kulturu a navštívíte všechna možná místa.

Povečeřte v různých restauracích a projděte se večerním městem, kde na vás čeká mnoho překvapení.

Thajsko v sobě skrývá mnoho klenotů, které čekají na objevení. Neváhejte proto a prozkoumejte tuto úžasnou zemi. Vydejte se na exotickou dovolenou a nechte se vtáhnout do tajů dalekých krajů. Nabídku všech zájezdů najdete na http://www.redok.cz/exoticka-dovolena/.