Kemp Duca Amedeo Palmová riviéra Itálie

KamZaSluncem.cz - nejlepší dovolená pod sluncem

By: Vale

Sice máme ještě zimu, ale to neznamená, že nemůžeme už teď přemýšlet o tom, kam pojedeme na dovolenou v létě. Teď je totiž doba, kdy si můžete koupit zájezd skutečně levně. Dovolená u moře v Itálii, patří k cenově nejdostupnějším dovoleným, obzvláště pak, když jde o dovolenou v kempu.

Pokud chcete dovolenou za super cenu, pak si určitě zajeďte do Itálie. Je tu krásně, vykoupete se v moři a navíc za velmi slušné peníze. Taková Itálie v kempu vás vyjde ještě levněji, než dovolená v Čechách. Kemp Duca Amedeo navíc leží v hezkém prostředí. Moře leží  50 metrů odsud a tak jej budete mít velmi blízko.

Palmová promenáda, která se nachází podél pláže, je vhodná k procházce, ale i k jízdě na kole či na kolečkových bruslích. V městečku, ve kterém je kemp, je plno vyžití i pro děti a to samé platí také o pláži. Pro dospělé jsou tu místní bary, restaurace, typické italské pizzerie a diskotéky. Písečná pláž je přímo u kempu. V sezóně je zde animační program. Místo je ideální pro rodiny s dětmi. V kempu je vám k dispozici bazén se skluzavkou a hydromasáží. Do bazénu se smí pouze s koupací čepicí. Za 5 euro na den si můžete půjčit kolo a za 5 euro na týden se můžete připojit na Wi-Fi.

Ubytování je ve stanech, které jsou čtyřlůžkové a je zde možnost ještě dvou přistýlek. Stany jsou umístěny ve stínu. Kemp Duca Amedeo je tedy od moře kousek. Pláž je široká 60 metrů a leží v klidnější části letoviska Martinsicuro, což je přibližně 900 metrů od centra.

V kempu je samozřejmě sociální zařízení a jsou zde sprchy. Sociální zařízení je na standardní úrovni. Za popletek se zde můžete ubytovat také se svým domácím mazlíčkem. Kromě stanů se můžete v kempu ubytovat v prostorných mobilhomech, které jsou oblíbené. Určitě si vyrazte na levnou dovolenou k moři, protože odpočinek je vždy třeba a u moře v Itálii je krásně.

Zjistili jsme za Vás

  • Po mnoha porovnáních různých nabídek nám vycházejí letenky nejlevněji přes Pelikán.cz
  • Naopak celou dovolenou kompletně pořídíte nejlevněji díky Dovolená.cz, jak jinak. :-)

Podobné články

Sdílej