Přejete si prožít exotickou dovolenou? Podívejte se do krásných zemí s CK Monoi.

KamZaSluncem.cz - nejlepší dovolená pod sluncem

Spousta z nás už má dovolenou za sebou, ale mnozí čekají ještě na jednu příležitost, kdy nabídne nějaká cestovní kancelář neodolatelný a výhodný last minute zájezd a na pár dnů někam vycestuje. Anebo jste se na dovolenkový pobyt ještě nedostali a svou letošní dovolenou si právě plánujete… Ať je to jakkoli, vynikající luxusní dovolená za rozumnou cenu se vám nabízí u CK Monoi.

Jde o cestovní kancelář, která všem klientům přináší luxusní a netradiční dovolené či poznávací zájezdy zvláště v exotických zemích.

Podívejte se do krásné Kalábrie

Jednou z nejhezčích oblastí v Evropě je bezesporu Kalábrie. Je důkazem, že i dovolená v Itálii nabízí kus exotiky. Jde o nejjižnější část Apeninského poloostrova a vyznačuje se čistým mořem, jedinečnými plážemi i přírodou v hornaté krajině. Počasí vám bude příjemné, až do října je tady teplo a komfortně, např. v srpnu si užijete teploty kolem 35°C.

Prostřednictvím CK Monoi si můžete koupit zájezd jak s individuální dopravou, tak se zajištěním ubytování, výletů, dopravou.

Vybrat si je možné kupříkladu pobyt soukromé residenci ESPERIA***. Nachází se u pobřeží Capo Batiano, jež je oblíbeno zejména díky písčitým plážím, útesům a čistému, průzračnému moři. Jen 10 km odsud je vzdáleno městečko Tropea, jež je přezdíváno „perlou Středomoří“.

Vydejte se sem s drahou polovičkou i s dětmi, destinace je zajímavou pro všechny. Ani doprava vás neodradí, letiště Lamezia Terme je vzdáleno jen 70 km.

Na pláži si užijete relax, odpočinek, plážové sporty, vodní hrátky nebo příjemné večerní grilování. Vyrazit se dá na mnohá místa, např. do 10 km vzdáleného města Tropea, kde najdete historické památky, kostely, úzké uličky dotvářející specifickou atmosféru města. Krásné je i souostroví Lipari, skládající se ze sedmi obydlených ostrovů a desítky neobydlených ostrovů. V centru pobřeží Costa Viola zve k návštěvě lázeňské místo Scilia a za shlédnutí jistě stojí i pohoří Aspromonte, národní park Parco Nazionale dell’Aspromonte.

Exotická dovolená s CK Monoi se vám vryje do paměti. Prožijete nevšední zážitky, poznáte místa s jedinečnou atmosféru, ochutnáte speciality tamních kuchařů a vrátíte se odpočatí a spokojení.