Kam za adrenalinem?

KamZaSluncem.cz - nejlepší dovolená pod sluncem

Připadá Vám Váš volný čas poněkud stereotypní a rádi byste do něj vehnali trochu nové energie? Zažijte mimořádnou dávku adrenalinu během tandemového seskoku. K tomuto mimořádnému zážitku můžete zlákat také Vaše dobré kamarády. Zážitek potom bude o to větší.

Tandemový seskok jak příležitost k pokoření sama sebe

Tandemový seskok padákem touží zažít každý, kdo se nebojí zkoušet nové. Je ideální příležitostí k tomu pokořit domněnky o Vaší momentální odvaze a přesvědčit se o tom, že tuto laťku můžete posunout zase o kousek dál. Někteří příležitost k adrenalinu přímo vyhledávají, jiní potřebují trochu popostrčit k tomu, aby si splnili svůj dlouhodobý sen. Tandemový seskok padákem můžete věnovat také jako dárek k narozeninám, ke svátku, k blížícím se Vánocům nebo jen tak pro radost. Pro absolvování tandemového seskoku nepotřebujete žádný výcvik ani lékařskou prohlídku. Před seskokem dostanete pouze krátkou instruktáž a poté zažijete to, co zkušený parašutista každý den při svém povolání. Adrenalin se Vám vrhne do krve již během letu letadlem. Nádherný pocit se dostaví ihned při seskoku. Plnými doušky si vychutnáte pohled na svět z ptačí perspektivy a nechybí samozřejmě ani chvíle napětí, zda se otevře padák ve chvíli, kdy má.

Bungee jumping jako dárek k Vánocům

Za nic méně vzrušující zážitek lze považovat bungee jumping. Nově jej můžete skočit v jednom z krkonošských měst Harrachově. Z televizní věže rozhodčích u skokanských můstků K120 a K180 ve výšce 145 metrů nad městem Harrachov můžete uskutečnit tento pro někoho bláznivý nápad. Nejprve však budete muset vylézt na 36 metrů vysokou věž a sebrat odvahu v sobě samém. V zimním období si můžete tento adrenalinový zážitek zpestřit skokem na snowboardu nebo na bigfootech.

Na stránkách Firmy na zážitky www.firmanazazitky.cz/tipy-na-darky můžete však čerpat inspiraci na vánoční dárky v trochu poklidnějším tónu. Do dětských dnů se můžete vrátit v moderním hračkářství Hamleys, naplnit svá vyhládlá břicha budete moci během romantické večeře v Tančícím domě a dát sbohem každodenním starostem během japonské císařské masáže.