Kam za romantikou krátce před Vánoci?

KamZaSluncem.cz - nejlepší dovolená pod sluncem

Blíží se výročí Vašeho seznámení a ráda byste připravila na tento den pro vás oba milé překvapení? Existuje samozřejmě několik způsobů, jak můžete prožít váš významný den. Některé páry si zajdou na romantickou večeři, jiní zase do kina nebo do divadla. Zcela jinak může vaše výročí seznámení vypadat, necháte-li si poradit wellness pobyt pro dva od Firmy na zážitky.

Romantický víkend pro vás dva

Na webovém portále Firmy na zážitky objeví celou řadu skvělých tipů na netradiční rande, oslavu nebo dokonce dárek. Zážitky od společnosti Allegria jsou plné nevšedních zážitků a dech beroucích okamžiků. Jistě to znáte velmi dobře sama. Během pracovního týdne je toho tolik, že sotva stačíte s partnerem prohodit pár slov. Dopoledne a část odpoledne stráveno v zaměstnání, po práci vyzvednout děti ze školky či školy, napsat domácí úkoly, uvařit večeři, obstarat domácnost, to všechno jsou činnosti, které je potřeba během dne zajistit. Romantický pobyt pro dva vám dá možnost prožít společně nerušeně volné chvíle a udělat si čas vzájemně jeden na druhého. Z portfolia Firmy na zážitky www.firmanazazitky.cz/romanticke-pobyty/ si vybere i ten nejnáročnější. Těšit se můžete například na romantickou noc v Tančícím domě v centru města Praha, wellness víkend v Jizerských horách nebo na romantiku v nejlepším butikovém hotelu v Evropě.

Wellness víkend v Mariánských Lázních

Velmi oblíbený je mezi zamilovanými páry především relaxační wellness víkend pro dva v malebném lázeňském městě Mariánské Lázně. Toto lázeňské město bylo oblíbeno již v minulosti. Vyprávět by Vám o tom mohli například Ema Destinová, Fryderyk Chopin, Mark Twain nebo Antonín Dvořák. Mariánské Lázně jsou místem jako stvořeným pro aktivní odpočinek. Snadno zde zapomenete na své starosti a problémy všedního dne. Dopřejete si relaxační wellness víkend, ubytuje se v útulném rodinném hotelu a užijete si také procházky nádhernou přírodou. Kochat se budete moci místní architekturou.