Kam za krásnou zimou a nezapomenutelným lyžováním? Samozřejmě do Alp

KamZaSluncem.cz - nejlepší dovolená pod sluncem

Pohoří Alp vyznačuje 1200 kilometrů krásných přírodních scenérií a mnoho možností pobytů v jejich srdci. Ne nadarmo se tudíž lyžování zde stává nejvyhledávanější dovolenou v celé Evropě. I vy bezpochyby znáte někoho, kdo některé z mnoha míst zde navštívil a ze svého pobytu byl naprosto nadšený. Otázkou je, zdali jste už byli v Alpách i vy?

Nezapomenutelná dovolená

Těžko bychom nalezli člověka, který by nevychválil svůj pobyt v Alpách. Ať už jste milovníky lyží, běžek, či se prostě rádi procházíte, toto pohoří zkrátka musíte alespoň jednou v životě navštívit. Ne nadarmo se totiž stalo celoevropským symbolem aktivní dovolené pro lidi ze všech koutů kontinentu. Stačí se podívat na fotky na internetu a hned vám bude jasné, proč tomu tak je.

Jaký typ pobytů na tomto místě je nejpopulárnější pro Čechy? Zkuste se na chvíli zamyslet a tipnout si, protože odpověď není těžká. Samozřejmě se jedná o lyžování v Rakousku. Není se čemu divit, protože jej má mnoho z nás autem kousek, takže se jedná opravdu o nenáročnou dovolenou. Častým jevem jsou pouze víkendové pobyty, které lze provádět snadno kdykoliv během roku.

Alpy mají něco pro každého člověka

Za předpokladu, že jste náročnější lyžař a nestačí vám pouhé dva dny, můžete vyzkoušet například lyžování ve Francii. Vzhledem ke vzdálenosti těchto středisek se určitě vyplatí naplánovat si zde alespoň týdenní skipas a příjemný penzion. Otázkou zůstává, kde zařídit celý pobyt snadno a rychle?

Dobrým nápadem je návštěva stránek cestovní kanceláře SMART travel, která vám dokáže plánování neuvěřitelně usnadnit. Na základě vašich specifických požadavků totiž sestaví dovolenou přímo šitou na míru, a to včetně všech náležitostí a potřebných rezervací. Na vás zbyde jen si zabalit a pořádně si užít bezstarostný odpočinek.

Štítky

Sdílej