Navštivte oceněný hotel Sárvár v Maďarsku a užijte si báječné lázeňské procedury

KamZaSluncem.cz - nejlepší dovolená pod sluncem

Hledáte místo, kde jste ještě nebyli, kde poznáte příjemné prostředí, hezké okolí, budete si moci odpočinout se službami wellness…? V tom případě se vydejte do Maďarska, kde se nachází lázeňský Hotel Sárvár****. Získal ocenění Zelený hotel a také drží Cenu kvality maďarského turismu.

Pro koho se pobyt obzvláště hodí?

Odpočinek, relax i spoustu zábavy zde najdou jak jednotlivci, tak zamilované páry nebo skupiny přátel či rodiny s dětmi. Hotel Sárvár disponuje 223 pokoji a apartmány, které disponují balkony, vysokorychlostním připojením k internetu prostřednictvím Wi-Fi, individuální klimatizací, pokojovou službou, parkování zajišťuje parkoviště pro 200 aut a mnohé jiné.

Na své si přijdou milovníci plavání i sportu. Lázeňské služby „Health Spa and Wellness Centre“ vás příjemně uvolní, navodí příjemnou atmosféru a pohladí nejen tělo, ale i duši.

Koupání je spojeno s krásným výhledem, nechybí možnost výběru venkovního či vnitřního bazénu, pláž, umělé vlnobití, skokanské můstky, zážitkové bazény, vířivka, dokonce zde najdete i obrovské skluzavky nebo brouzdaliště či dětský zážitkový bazén. Sport si užijete v plaveckém bazénu, fitness centru, u bowlingových drah či na sportovišti a dětském hřišti.

Pobyt si užijí i děti, a to nejen ve spojení s vodou či sporte. Připraven je pro ně animační program, vybavená kuchyňka, místnost určená ke spánku, školka a mnohé další. Navíc děti do šesti let zde mohou trávit čas zdarma, starší ratolesti získají slevu 30% na přistýlku.

Nemusíte vařit, jen si užívejte

Lázně Maďarsko, se postarají i o váš spokojený žaludek. Vynikající kuchyně vás jistě naláká k ochutnání místních jídel, nechybí polopenze v podobě zdravých a vydatných snídaní i večeří v podobě švédských stolů.

Spojte cestování, lázně a wellness v jeden příjemný zážitek. Hotel Sárvár se jistě stane místem, kde se vám bude líbit a rádi se zde znovu vrátíte.