Na dovolenou s last minute nejlevněji? Právě teď!

KamZaSluncem.cz - nejlepší dovolená pod sluncem

Na dovolenou s last minute nejlevněji? Právě teď!

Hlavní turistická letní sezóna se schyluje ke konci. Prázdniny se sice s námi budou loučit, ale příjemné teploty a skvělá dovolená na jihu Evropy může pokračovat. A právě teď můžete ušetřit maximum a vychutnat si příjemnou dovolenou bez kvanta lidí.

Září a říjen v teple na jihu Evropy

Srpen a září jsou již u nás měsíci, kdy se teploty mohou dostat na nižší stupínky, po ránu pak přízemní mrazíky nikoho nepřekvapí. Na jihu Evropy pak ale zdaleka léto nekončí, pokračuje až do konce října. Navíc je teď nejlepší doba na nákup last minute. Například Rhodos last minute může být skvělý tip!

Proč se vydat na jih Evropy právě v době pozdního léta a podzimu? Kromě nízkých cen jsou v tom další faktory. Neměli bychom zapomínat na příjemnější teploty než ty, které jsou v hlavní sezóně. Nejsou tak vysoké, jsou stálejší, ale moře je stále příjemně teplé a vhodné ke koupání!

Autor obrázku: David Stanley

Volné atrakce a vstupy

Jelikož nejsou nikde takové návaly lidí, můžete se podívat i na takové atrakce a turisticky zajímavá místa, která jsou jindy přeplněná a narvaná lidmi k prasknutí. Nejsou zde pak fronty, vstupy jsou levnější, suvenýry pořídíte za zlomek ceny a mnohdy jsou i zajímavé slevy nebo vstupy zdarma.

Tato doba je ale ideální i pro klasické poznávací zájezdy. Vhodné je například Řecko nebo Kréta. Podívejte se na last minute Kréta tipravel.sk, kde najdete zajímavé tipy na dovolenou. Poznávací zájezdy jsou příjemné, levnější a více uvidíte. A nebojte se, rozhodně tam nebudete sami, protože takto přemýšlí více lidí, ale rozhodně není všude tak narváno, jako v létě.

Vhodné jsou i ostrovy!

Pokud jste v létě slyšeli, že například Korfu nebo Maltu přes léto bičují větry a studená voda oceánu, na podzim je vše klidnější a možná je i lepší doba na dovolenou, než v létě. Dovolená Korfu na tomto linku. Kromě toho jsou přichystány i slevy pro děti anebo seniory.