Adventní trhy v Německu a Rakousku

KamZaSluncem.cz - nejlepší dovolená pod sluncem

Nic nedokáže doladit tolik pravou vánoční atmosféru, jako adventní trhy, které jsou jak v našich městech, tak u našich sousedů. Podívat se můžete na adventní trhy do Německa a do Rakouska. A kde, že to stojí za to? Navštívit můžete adventní trhy v Berlíně, Norimberku, Salzburgu, Vídni, Drážďanech, nebo třeba v Mnichově.

Zajistěte si pohodlí a cestujte spolu s průvodcem autobusem. Nejedna cestovní agentura nabízí výlety na adventní trhy k našim sousedům. Samozřejmě je tu možnost, že se vydáte po vlastní ose, ale pak budete na místě řešit problémy s parkováním, budete unaveni a opět pojedete zpět, pokud se vydáte po vlastní ose, tak to vás neprovede průvodce, což má také své kouzlo.

Gellinger / Pixabay

Proto je pro mnohé lepší, když budou právě s cestovní kanceláří cestovat. Nasajte tu romantickou vánoční atmosféru a vylaďte svou náladu do maxima, ochutnejte místní cukroví a tradiční dobroty, uvidíte vánoční výzdobu města, do kterého se podíváte a která je vždy velkolepá, plná ozdob a vánočních světýlek a stromků. K tomu všemu vám budou hrát koledy a vy si můžete nakoupit originální dárečky. Výlety jsou většinou jednodenní. Termínů, které cestovní kanceláře nabízejí je vždy více, proto si můžete vybrat ten, který pro vás bude nejzajímavější. Nezapomeňte ale, že čím blíže je termín Vánoc, tím více lidí na trhu bude.

Nakoupit si můžete ozdobičky, formičky na cukroví, svařáky, cukroví, ručně vyráběné výrobky a nebo třeba koledy. Máte možnost nakoupit si i dárečky. Vánoční trhy jsou rok od roku oblíbenějšími a lidé je velmi rádi navštěvují. Velice pěkné jsou i trhy v malých vesničkách za hranicemi. Určitě, se tam zajeďte podívat, pokud to nemáte daleko. Odvezete si velice zajímavé vzpomínky a dýchne na vás kouzlo vánoc. Už jen sama výzdoba za hranicemi je neodolatelná a dává lidem hřejivý pocit na srdci.

Zjistili jsme za Vás

  • Po mnoha porovnáních různých nabídek nám vycházejí letenky nejlevněji přes Pelikán.cz
  • Naopak celou dovolenou kompletně pořídíte nejlevněji díky Dovolená.cz, jak jinak. :-)

Podobné články

Sdílej