Cestovní pojištění nepodceňujte. Pojistěte se na cesty výhodně a z pohodlí domova.

KamZaSluncem.cz - nejlepší dovolená pod sluncem

Vyrážíte každý rok na dovolenou třeba do Chorvatska? Balení a všechno zařizování okolo máte už určitě zvládnuté. Nezapomínejte ovšem na to být zodpovědní. A teď nemluvíme o opalovacím krému nebo botách do vody, ale o cestovním pojištění, které byste neměli podcenit.

Nestíháte? Pojistěte se on-line

Jestliže už jedete za pár dní anebo se vám prostě nechce obcházet pojišťovny a zjišťovat podmínky, je tu pro vás levné cestovní pojištění online. Na webu Porovnej24.cz najdete nabídky mnoha pojišťoven. Abychom vám ušetřili práci vytvořili jsme pro vás formulář, kde zadáte své parametry a my vám ukážeme možnosti, které nabízí různé pojišťovny. Výběr už je na vás. A online můžete rovnou uzavřít i smlouvu. Jak to bude s placením? Online můžete i zaplatit, takže opravdu nemusíte nikam chodit. Zaplacení může proběhnout několika způsoby. Online pomocí platební karty, online pomocí platební brány bank Raiffeisenbank, mBank nebo KB nebo můžete poslat peníze online bankovním převodem. Mike McHolm- flickr.comZdroj: Mike McHolm/flickr.com

Jak najít nejvýhodnější pojištění?

Najít na našem webu Porovnej24.cz levné a výhodné pojištění zvládne každý pomocí naší jednoduché kalkulačky. Kalkulačka cestovního pojištění funguje tak, že nejprve zadáte destinaci. Pokud se tedy chystáte do Chorvatska, zadáte tuto zemi. Potom je nutné uvést datum pobytu, počet a věk osob. Kalkulačka vám ukáže nabídky jednotlivých pojišťoven. Každá nabídka lze rozkliknout na detail, kde se dozvíte veškeré informace. Zde máte možnost srovnání cestovního pojištění, záleží totiž na tom, zda je pro vás nejdůležitější cena, výše krytí atd. V této chvíli tedy stačí vybrat tu, která vám nejvíce vyhovuje.

Dále vyplníte data o všech osobách, které chcete pojistit a pokračujete dále až k zaplacení pojištění. Smlouva a asistenční kartička vám přijde obratem do vaší e-mailové schránky. Tak a jste pojištěni! Rychle, jednoduše a přesně podle vašich představ.

Úvodní obrázek: Eric Hossinger/flickr.com