Na Velikonoce do Tyrolska

KamZaSluncem.cz - nejlepší dovolená pod sluncem

Děti mají velikonoční prázdniny, dospělí získali státní svátek na Velký pátek, a tak mnoho rodin na Velikonoce plánuje různé výlety. Pokud jste také jedni z těch, kteří plánují nějaký zajímavý pohyb a stále ještě nevíte kam, tak si zajeďte do rakouských Tyrol.

TBIT / Pixabay

Příchod jara vítáme v Tyrolsku

Velikonoce jsou obrovským významem pro každého, jsou spojeny nejen s náboženstvím a vírou, ale také zdravím, radováním a hlavně vítáním jara. Každopádně jsou to veselé svátky, které bychom měli opravdu řádně užít, tak proč si neudělat výlet? Nejlépe uděláte, když na Velikonoce odjedete do rakouských Tyrol. Odnesete si odsud pěkné zážitky, ale možná také dekorace, protože v Innsbrucku se každoročně konají velikonoční trhy, kde můžete obdivovat velikonoční dekorace anebo ochutnat nějakou zdejší specialitu, kterou jistě doma neochutnáte.

Jeden den na trhu, druhý den v horách

Když budete mít trhy projité, byl by hřích, abyste z Tyrolska odjeli, bez toho aniž byste poznali krásy zdejší přírody. A pávě čas Velikonoc je na výlet do rakouských Tyrol ideální doba, protože vám při procházkách malebnou krajinou bude svítit sluníčko. Je opravdu kouzelné, když se procházíte po skalách a v uších vám hučí divoká řeka. Samozřejmě, že zde také můžete obdivovat vysokohorskou faunu a flóru, kterou na své zahrádce určitě nemáte. Tím se nejen kocháte, ale také se zde můžete mnoho naučit a poznávat. Výhodou je, že tyto krásné trasy si můžete projet i na kole.

Abychom uspaly děti

Děti mají na Velikonoce prázdniny, takže je naprosto jasné, že pokud se vydáte na velikonoční výlet třeba do Tyrol, tak sebou budete mít i své malé ratolesti. A ty se jistě rády projdou po krajině, avšak potřebují i nějaký druh zábavy, aby si i děti odnesly zážitky. Navíc pokud najdete místo, kde se děti zabaví, tak vám budou večer daleko lépe usínat. Bezpochyby děti milují zvířátka, takže jednou z možností je zajít do ZOO, které jsou v Rakousku opravdu velké a krásné. Pokud chcete něco netradičního, tak můžete navštívit i park skřítků, což je netradiční zábavní park. Avšak v případě, že máte trochu starší děti, tak se nemusíte bát navštívit i jiné zábavné parky či po případě i lanový park, který si jistě užijí nejen vaše děti, ale také vy.

Velmi krásné Velikonoce

Vzhledem k tomu, že se nám každoročně zima otepluje, je pravděpodobné, že přijdou Velikonoce, které strávíme u vody. Samozřejmě, že k vodě můžete jít i v Tyrolsku. Je zde velké množství vodních světů a mnohdy stačí jen, když bude svítit sluníčko, protože projet e na loďce mezi skálami je také velmi krásným zážitkem. Mimo jiné se v Rakousku nachází také teplé a zdravé prameny v krytých bazénech, takže pokud se náhodou stane, že třeba jeden den bude horší počasí, tak se můžete jít vyhřát právě k těmto pramenů.

Udělat si velikonoční výlet do Tyrolska je opravdu perfektní nápad, protože Tyroly nabízí vše, co si člověk může přát. Užijete si to zde v každém počasí.

Zjistili jsme za Vás

  • Po mnoha porovnáních různých nabídek nám vycházejí letenky nejlevněji přes Pelikán.cz
  • Naopak celou dovolenou kompletně pořídíte nejlevněji díky Dovolená.cz, jak jinak. :-)

Podobné články

Sdílej