Dovolená v Řecku – kam vyrazit?

KamZaSluncem.cz - nejlepší dovolená pod sluncem

Řecko patří už mnoho let mezi top evropské dovolenkové destinace a nic se na tom nemění ani letos. Turisty sem láká průzračné moře, neobyčejně krásná příroda, antické památky a také báječná řecká kuchyně. Když k tomu všemu přidáte nízké ceny a pohostinnost místních, dostanete všechny pádné důvody, proč sbalit kufry a vyrazit právě sem. Jaké místo vybrat? Máme pro vás hned několik tipů!

moorpheus / Pixabay

TOP 3 řecké ostrovy

Velké popularitě se těší největší z Řeckých ostrovů – Kréta. Proč vyrazit právě sem? Ostrov vás nadchne okouzlujícími plážemi, turisté sem míří hlavně za starobylými památkami. Jestliže nechcete trávit všechny dny na pláži, zvolte si právě Krétu. Dalším velmi oblíbeným ostrovem je Rhodos. I zde si užijete úžasné pláže a památky. Mezi největší lákadla ostrova patří i známý aquapark Faliraki. Jedná se o největší evropský aquapark s nabídkou několika desítek atrakcí pro děti i dospělé. Do třetice doporučujeme ostrov Korfu. Přezdívá se mu také Smaragdový ostrov. Pyšní se nejen azurovým mořem, ale i zelení na mírných kopcích. Vše dohromady vytváří iluzi skutečného ráje na zemi.

Vytěžte z dovolené maximum!

Pokud vyrazíte do Řecka, doporučujeme hodně cestovat a poznat co nejvíce míst této země. Je snadné a současně poměrně levné si zde půjčit automobil. Mezi ostrovy navíc dobře funguje lodní doprava. Takže každý den prožijete na jiném místě a poznáte Řecko z jeho pravé stránky.

Zájezd kupte za nejvýhodnější cenu!

Dovolená Řecko nemusí být vůbec drahá. First i last minute Řecko nabízí většina tuzemských cestovních kanceláří. Stačí si nabídky srovnat a najít tu cenově i obsahově nejvýhodnější. Skvěle vám k tomu poslouží portál NewTravel.cz. Jedná se o srovnávač zájezdů od 105 prověřených českých cestovních kanceláří. Na NewTravel.cz zájezd najdete, smlouvu podepíšete přímo s pořádající CK.