Splňte si sen o dokonalé dovolené – navštivte Dubaj

KamZaSluncem.cz - nejlepší dovolená pod sluncem

Cestovatelé se v převážné většině dělí na dva typy: do první skupiny patří ti, kdož se rádi vrací na stejné místo, které se jim pro něco vrylo do srdce. Může to být prostředím, pohostinností obyvatel, jedinečným zážitkem, který jsme na daném místě zažili, ale také kvůli specifické kuchyni a dalším podobným důvodům. Druhým typem jsou cestovatelé, kteří rádi poznávají místa, která doposud neviděla, rádi objevují nové, chtějí si udělat na mapě světa další bod, který bude označovat zemi, město, které „zdolali“.11-2-appartment-1bedroom-bathroom_1455624037_400x300_tt_80

Obě skupiny nadchne dovolená Dubaj. Ti, kteří se rádi vrací na jedinečná místa, se zde budou chtít vrátit a ti, kdo chtějí zažít něco dosud nepoznaného, nebudou taktéž litovat.

Okouzlí vás země celá, moře i ubytování

Dubaj je mnohdy v povědomí našinců, považována za cenově nedosažitelné místo. To však není pravda. Stačí zajímat se o first nebo last minute nabídky a sehnat dovolenou se značně zvýhodněnou cenou. Díky těmto nabídkám se do Dubaje ročně podívá mnoho našich obyvatel.

Země nabízí několik podob. Vychutnat si můžete dny i noci uprostřed velkolepých budov, vyzkoušet špičkovou kuchyni všech možných světových chutí, ochutnat nepřeberné množství koktejlů a delikates. Potěší vás i nádherné, průzračné moře, jež lemují čisté, dlouhé pláže. Na plážích můžete strávit celé dny, nebo můžete zůstat ve vámi zvoleném resortu a využít bazénů, masáží, wellness či jiné relaxační péče.

Nezapomenutelné bude i ubytování. Rezervovat si můžete ubytování, jež nabízí hotely Accor. Jednoduše a rychle prostřednictvím internetu zjistíte, v jakém období je ve vámi vybraném hotelu volné ubytování, provedete objednávku a už od teď se můžete těšit na několikadenní či několikatýdenní „ráj na zemi“.

Líbit by se vám mohl kupříkladu Hotel Sofitel The Palm. Ubytujete se od 399 eur, využít budete moci luxusní apartmány s plně vybavenou kuchyňkou, koupelnou s WC i balkonem. Samozřejmostí je parkovací místo, wi-fi, klimatizace, bezbariérový přístup, zelenou mají i domácí mazlíčci, na své si přijdou příznivci sportu, relaxace i děti, na které tady čeká klub Amura.

Podobné články

Sdílej