Vydejte se na dovolenou do exotických krajů

KamZaSluncem.cz - nejlepší dovolená pod sluncem

Že ráj neexistuje? Ale existuje a je jich hned několik. Vydejte se na jedinečnou dovolenou do exotických oblastí, kde na vás čekají různé formy ráje. Poznejte dávné kultury, překrásnou přírodu a zcela jedinečná místa, kde nikde jinde nenajdete. Na nic nečekejte a začnete poznávat krásy světa a objevovat své vlastní ráje. A kam přesně se můžete podívat? Zde je několik tipů od CK Redok Travel.

klausdie / Pixabay

Tajemství faraónů skrytá pod pyramidami

K nebi, ze kterého sálá horké egyptské slunce, se tyčí mohutné a majestátní pyramidy. V jejich útrobách jsou tajemství, která čekají na odhalení. Podívejte se do země plné nejrůznějších tajemství, jemného písku, teplého moře, cestování na velbloudech a celá řada krásných hotelů. Vyzkoušejte plavbu po legendární řece Nil, která je zdrojem života a užijte si příjemné chvilky na plážích Rudého moře. Kromě nádherného opálení si odnesete i výjimečné vzpomínky a možná usoudíte, že právě toto místo je jedním z rájů.

Do víru New Yorku, města snů

Unsplash / Pixabay

Pokud toužíte poznat místo, kde se údajně plní sny, vydejte se do New Yorku. Exotická dovolená nemusí být pouze mezi palmami, ale můžete si užít netradiční atmosféru i na místě, kde žije několik miliónů lidí. Město plné obchodů a příležitostí je přívětivé i pro turisty. Prohlédněte si aktuální moderní americkou kulturu a nahlédněte do jejich života v jednom z nejznámějších a nejvíce navštěvovaných města na světě. Pro milovníky čirého ruchu velkoměsta je tento zájezd jako dělaný a bude jim připadat jako další rajské místo na zemi.

Polární záře na Islandu

Pokud chcete vidět něco, o čem se vám bude zdát ve snech, exotická dovolená na Islandu je pro vás to pravé. Spojte návštěvu vánočního New Yorku s nezapomenutelnou podívanou na úchvatnou polární září klenoucí se nad čistou přírodou Islandu. Ideální náplň pro strávení vánočních svátků, kdy vám bude připadat, jako kdybyste se stali svědky skutečného zázraku.