Chcete se levně dostat do Chorvatska? Jeďte autobusem se společností Gumdrop.

KamZaSluncem.cz - nejlepší dovolená pod sluncem

Mnoho z nás má automobil v ne příliš dobrém technickém stavu. To je příčina nemožnosti cestovat automobilem. Pokud nemáme rodinu, nebo přátele, od nichž bychom si mohli lepší vůz půjčit, letadla se obáváme, mnohdy nás to od cestování k moři odradí.

Věděli jste však, že je možné dostat se na dovolenou do Chorvatska, nebo třeba Itálie i autobusem? Jednoduše si koupit jízdenku u společnosti Gumdrop, s.r.o., zabalit vše potřebné a odjet.

geirormseth0 / Pixabay

Pohodlí, bezpečí, zkušenosti a jistoty

Dopravní společnost Gumdrop s.r.o. se na našem trhu pohybuje již od roku 1999. Jde o specialisty zabývající se pronájmem autobusů, ale také sezónní autobusovou dopravou do Chorvatska a Itálie.

Dovolená Chorvatsko autobusem je tak dostupná jak starším párům, kteří si do letadla netroufají, dětem, ale také skupinám přátel, kteří se chtějí u moře pořádně pobavit.

Oblíbené destinace jsou vám na dosah

Objednat si jízdenku je možné do oblastí Chorvatska Istrie, Kvarner a Dalmácie. Ať už máte rádi lidnaté pláže, dlouhé prosluněné pláže, městečka s nočním životem, restaurace nabízející místní speciality nebo třeba obchůdky, kde si nakoupíte krásné suvenýry, k tomu všemu vás dopravní společnost Gumdrop, s.r.o. přiveze.

Jak si koupit jízdenku?

Rozhodnout se můžete pro osobní návštěvu společnosti na adrese Na Průhoně 159, Vestec nebo jednoduše a rychle telefonicky na tel. čísle 739 073 732. Během chvíle se dozvíte odpovědi na všechny vaše otázky k jízdenkám i cestě do Chorvatska či Itálie.

Domluvte se s partou přátel nebo s rodinou a rozhodněte se pro cestování na dovolenou autobusem. Budete překvapeni, jak komfortní cesta vás čeká, strávíte ji pohodlně a příjemně a díky dokonalému servisu vám čas uplyne, jako voda.

Kontaktujte společnost Gumdrop, s.r.o. abyste se informovali na termíny odjezdů a těšte se na pobyt v Chorvatsku nebo Itálii.