Jedete na dovolenou vlastním vozem? Nezapomeňte si jej nechat zkontrolovat specializovaným servisem.

KamZaSluncem.cz - nejlepší dovolená pod sluncem

Léto je v plném proudu a mnoho rodin se rozhodlo, že na letošní dovolenou odcestuje vlastním automobilem. Jestliže i vy patříte k těmto šťastlivcům, buďte zodpovědní a nechte si vozidlo nechat zkontrolovat autoservisem. Předejdete tak případným komplikacím a svoji dovolenou i jízdu si budete moci pořádně vychutnat.

Servis, který je vám nadosah

Pro servis je vhodné vybrat si zkušenou společnost. Právě takovou je společnost Best Drive. Po celé České republice má velký počet poboček a navštívíte-li její webové stránky, snadno a rychle zjistíte, která je vám nejblíže. Např. v Praze je jich hned devět a v Brně dokonce deset.

Seznam poboček je řazen přehledně dle abecedy, rychle se v hledání zorientujete.

Co vše pro váš vůz udělají?

Jak již bylo zmíněno, společnost Best Drive spojuje autoservis i pneuservis. Pořídit si u nich můžete mnohé produkty, jako jsou letní i zimní pneumatiky pro osobní i nákladní vůz, disky, doplňkový sortiment, ale také mnohé služby, např. výměnu olejů a filtrů, test a výměnu baterie, dezinfekci klimatizace, kontrolu bezpečnosti, výměnu tlumičů a mnohé jiné.

Pro všechny, kdo využívají sezónního uskladnění pneu, je k dispozici i rezervace pneuservisu on-line. Zajímavé je také členství v klubu Best Drive a k němuž se vážou příjemné bonusy. Jmenujme např. slevy na pneumatiky a disky, slevy na autoservis a pneuservis a jiné.

Neponechejte svou dovolenou a cestování vaším autem náhodě a připravte se na ni s dostatečným předstihem. Společnost Best Drive udělá vše pro vaši bezpečnost a komfort, to vše rychle, v blízkosti vašeho domova a za rozumnou cenu. Jestliže se pro ni rozhodnete, získáte spolehlivého partnera pro váš automobil, ke kterému se budete rádi vracet.

Podobné články

Sdílej