Nejvyšší čas plánovat letní dovolenou

KamZaSluncem.cz - nejlepší dovolená pod sluncem

Zima už je skoro tu, rok se pomalu blíží ke konci, ale vy už se nemůžete dočkat letní dovolené? Těšíte se na lenošení u moře s drinkem v ruce? Nebo se spíše vidíte na poznávacím zájezdu v některé z evropských metropolí? Tak jako tak je ten pravý čas pro plánování letní dovolené, čímž si můžete zpříjemnit dlouhé zimní večery.

Letní dovolenou je lepší plánovat s dostatečným předstihem, abyste předešli všemožným komplikacím. Asi nejdůležitějším krokem je správný výběr dovolené. Je dobré si ujasnit, kolik můžete do dovolené investovat a na jak dlouho vlastně chcete vyrazit. Podle toho můžete vybírat, zda pojedete na odpočinkový pobyt k moři, za exotikou, na poznávací zájezd za památkami nebo na sportovně laděnou dovolenou.

Vyrazte s FIRST MINUTE

Možná to někomu přijde předčasné, ale již nyní si můžete začít vybírat svou letní dovolenou, a to na tzv. first minute. First minute je nabídka zájezdů, které si objednáte na první moment, za přijatelně nízké ceny. Výhod first minute je hned několik.

  • Velký a neomezený výběr destinací – Už se nemusíte omezovat omezeným výběrem právě dostupných míst. Díky first minute si můžete vybrat dovolenou přesně podle vašich představ.
  • Nízká cena – Na spoustu zájezdů ve first minute je poskytnuta opravdu výrazný sleva.
  • Dovolená pro více lidí – Při výběru first minute zájezdů si vyberou i větší skupiny lidí, jelikož kapacity nejsou zatím nijak omezeny.
  • Specifické požadavky – Také zákazníci, kteří mají specifické požadavky, si při objednávce zájezdů na první moment, bez problémů vyberou. Nabídka je velká a neomezená.

Dovolená u moře

Zřejmě nejoblíbenějším, a stále nejvíce vyhledávaným způsobem strávení letní dovolené, je návštěva oblíbených přímořských letovisek. Výběr dovolených u moře je opravdu bohatý a na své si přijde v podstatě každý, ať už se jedná o rodiny s dětmi, party přátel nebo zamilované páry. Odpočinkovou dovolenou u moře si můžete oživit plavbou nebo pobytem na lodi.

Poznávací zájezdy

Pokud toužíte poznávat zajímavá místa, poznávací zájezdy budou přesně to pravé pro vás. Jarní a letní měsíce jsou tou ideální dobou k poznávání evropských či světových metropolí. Pokud se na jejich výběr zaměříte již nyní, můžete si Řím, Berlín či Paříž prohlédnout za velmi příjemné ceny. Díky krásnému počasí v jarních nebo letních dnech si můžete

Dovolená na kole

Spousta lidí si oblíbila aktivní způsob trávení své letní dovolené. Cyklodovolená je skvělým způsobem, jak prožít aktivní dovolenou a užít si tak spousty zážitků a zábavy. Při dovolené na kole můžete prozkoumávat úchvatné přírodní scenérie a zároveň poznávat historické památky a další krásná a zajímavá místa.

Spousta cestovních kanceláří dnes nabízí zajímavé cyklozájezdy v Čechách a v Evropě. Plánování dovolené na kole již nyní, se rozhodně vyplatí. Můžete si v klidu vybrat z bohaté nabídky cyklozájezdů do různých zajímavých destinací, a to jak pro jednotlivce, páry či větší skupiny kamarádů.

Dovolená na horách

Letní dovolenou nemusíte trávit pouze u moře, ale skvělým místem pro odpočinek, načerpání nové energie a poznání zajímavých míst, jsou také hory. Letní dovolené na horách mají své osobní kouzlo. Dovolenou na horách si můžete vychutnat také jako čistě odpočinkový wellness pobyt.