Při plánování dovolené nezapomeňte na cestovní pojištění a povinné ručení

KamZaSluncem.cz - nejlepší dovolená pod sluncem

Jistě se již nyní těšíte na zaslouženou dovolenou, která vás v blížících se měsících čeká. Spolu se zajišťováním ubytování, stravy a zjišťování možností, které vám pobyt nabídne, nezapomeňte ani na cestovní pojištění. Za zanedbatelnou částku si díky němu můžete ušetřit nečekané a mnohdy vysoké finanční sumy.

Proč je dobré mít cestovní pojištění

V případě, že jste nemocní, se vám může znenadání přitížit a vy budete muset vyhledat lékařskou pomoc. Ani zdraví lidé ale nikdy neví, co se může přihodit… Stačí, když vaše dítě dostane zánět středního ucha, šlápnete na mořského ježka, rozbolí vás zub nebo si vyvrtnete kotník. Návštěva nemocnice či doktora bude neodkladná a vy zjistíte, že náklady na ošetření nebo hospitalizaci zajdou do tisíců či desetitisíců korun.

Právě cestovní pojištění, které si můžete zdarma, rychle, snadno a jednoduše porovnat i sjednat prostřednictvím internetu, vám ušetří starosti a v případě potřeby doktora i peníze. Už základní typy pojištění pokryjí kompletní potřebné léčebné výdaje.

Kde můžete přehledně srovnávat

Navštívíte-li webové stránky společnosti ePojisteni.cz, budete si moci porovnat a zároveň ihned online sjednat nejen zmiňované cestovní pojištění, ale i povinné ručení, pojištění domova, automobilu a mnohé další.

Právě zde se měsíčně na nabízené produkty informuje více než 350 000 zájemců a tisíce z nich si nejvýhodnější službu z nabídky vybere. Výrazně nižší ceny pojištění jsou zajištěny díky velmi výhodným podmínkám, které společnost ePojisteni.cz s pojišťovnami vyjednala. Jedná se např. o firmy jako Evropská pojišťovna, Slavia Pojišťovna, AXA Assistance, ČSOB pojišťovna, Allianz pojišťovna a mnohé další.

Mimo to na ePojisteni.cz najdete i formuláře pro pojištění vozidel, změnu pojišťovny a výpověď či vzory smluv, zákony atd.

Zavítejte na stránky ePojisteni.cz a vyřiďte vše, co potřebujete rychle, snadno a zdarma.