Splňte si sen o exotické dovolené. S německými CK jsou zájezdy výrazně levnější!

KamZaSluncem.cz - nejlepší dovolená pod sluncem

Léto se sice pomalu chýlí ke konci, ale stále máte dost času na to, abyste vyrazili vstříc novým zážitkům. Ale co když vám evropská přímořská letoviska vůbec nic neříkají a rádi byste zažili unikátní atmosféru exotických krajů? Jednoduchá rada zní – dopřejte si dovolenou, na kterou nikdy nezapomenete. Nyní máte možnost cestovat výrazně levněji než donedávna. Jděte na to chytře a dělejte to jako naši západní sousedé. Určitě jste někde četli o tom, že Němci a Rakušané cestují do exotických krajů častěji. Roli však nehraje jen výše příjmů, ale skutečnost, že německé cestovky nabízí zájezdy za výhodnější ceny…

strecosa / Pixabay

Thajsko, nebo Karibik?

Pokud jste doposud jezdili prstem po mapě představovali si, že jednoho dne navštívíte Thajsko, Karibik nebo jiné vzdálené země, nyní máte jedinečnou šanci proměnit své sny ve skutečnost. Netvrdíme, že je výlet na druhou polokouli cenově srovnatelný s dovolenkou v Chorvatsku – s německými cestovkami je však přesto finančně dostupný.

Proč Němci dovolenkují levněji?

Ptáte se, jak je vůbec možné, že zahraniční cestovní kanceláře dokáží zajistit levnější a přitom komfortnější zájezdy? Důvod je prostý. Vzhledem k větší poptávce mohou cestovky žádat příznivější ceny u leteckých společností a poskytovatelů ubytování. Němci a Rakušané navíc lpí na vysokém standardu služeb a nespokojí se s tím, co Češi považují za ucházející.

Letět můžete i z Prahy!

Thanuja / Pixabay

A teď to nejlepší. Nyní lze s německými cestovkami letět i z Prahy, což je skvělá zpráva pro každého, kdo se nechce trmácet až do Mnichova nebo Frankfurtu. Stačí se obrátit na domácího touroperátora RUDOLF REISEN a vybrat si z pestré nabídky exotických zájezdů. Nechybí v ní Srí Lanka, výše zmíněné Thajsko, populární Malajsie a nespočet dalších destinací. Neméně atraktivní jsou i plavby lodí ve východním Karibiku – romantičtější dovolenou zřejmě nenajdete…

Chcete-li se na cokoliv zeptat nebo si rovnou rezervovat zájezd, zavolejte na bezplatnou linku 800 100 567, případně se po informacích poohlédněte na www.rudolfreisen.cz.