Vyberte si nejlevnější dovolenou na našem trhu prostřednictvím cestovní agentury TravelPortal.cz

KamZaSluncem.cz - nejlepší dovolená pod sluncem

Většina z nás již má za sebou rok plný práce, povinností a stresu a není proto divu, že se těšíme na úžasnou dovolenou u moře, poznávací zájezdy, projíždky na kolech, pohodu ve wellness centru… Víte však, kde vybírat z těch nejlepších a nejlevnějších zájezdů a dovolených?

Nakoukněte do databáze cestovní agentury TravelPortal.cz a můžete směle prohlížet a vybírat mezi téměř 1 300 000 nabídkami. Databáze je aktualizována každých 30 minut!

Vybírat můžete z klasických zájezdů i nabídek výhodných LastMinute, díky kterým můžete ušetřit několik tisíc korun. Slevy se totiž mnohdy pohybují přes 60% z původní ceny. Tento druh zájezdů využívají především ti, kteří nejsou vázáni časem a své volno přizpůsobí termínu trvání dovolené LastMinute.

Seznamte se s TravelPortal.cz

Jde o cestovní agenturu, která u nás působí již pět let. Nabízí zájezdy od více než 100 prověřených českých cestovních kanceláří. Díky ní můžete použít důmyslný porovnávač a porovnat mezi sebou jednotlivé nabídky a jednoduše vybrat tu nejvýhodnější a nejvíce splňující vaše požadavky.

Jak to funguje?

Stačí, když vyplníte jednoduchý formulář na webu TravelPortal.cz. Můžete vyhledávat podle různých kritérií, jako jsou cena, způsob dopravy, destinace, kategorie ubytování, aktivit, které na dovolené preferujete, ale také např. podle obsazenosti, což je velmi zajímavá, nevšední a pro mnohé důležitá informace.

Poté, co zadáte potřebné údaje, se vám zobrazí kompletní výpis zájezdů, které odpovídají vámi zvoleným požadavkům. Následně zájezdy, které vás zaujmou, přidáte k porovnání a nic nebrání tomu, abyste zjistili, která nabídka je nejlepší.

Veškeré služby TravelPortal.cz jsou zdarma! Protože funguje online, lze i platbu za dovolenou provést online a ušetřený čas strávit např. odpočinkem.

Překvapení na závěr

Díky cestovní agentuře TravelPortal.cz můžete k leteckým zájezdům získat až do 1.9.2014 parkování u letiště zdarma! Stačí zažádat o voucher při sepisování cestovní smlouvy.

Využijte také služeb této zkušené cestovní agentury a staňte se spokojeným klientem s krásnými zážitky z dovolené.